Baskılı Poşetcim olarak baskılı poşet firmaları arasından market poşeti üretiminde sektörün lideri olmak için kaliteden aman vermeden ve doğaya saygılı ambalaj üretimi yapmaktadır.

Market poşeti olarak örnek verebileceğimiz poşetler Hışır poşet, atlet poşet vb. ürünlerdir

1: Hışır Poşet

Biz baskılı poşet firması olarak Hışır poşet fiyatları vemarket ambalajı için daha detaylı bilgi almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz market poşetlerinizi baskılı bir şekilde üretebiliriz bu size markanızın bilinirliği ve kurumsallığı için önemli bir fayda sağlamış olur.

a)  Dilediğiniz Ölçülerde

b)  Poşet rengi Siyah veya Beyaz

c)  Dilediğiniz Tasarım
d)  Tasarım Revizesi

Bir Baskılı poşet firması olarak gerek takviyeli poşet modelleri ile el geçmeli poşet ürünlerinizi aynı tasarımı uygulayabiliriz çünkü görüntü itibari ile aynıdırlar. Aralarındaki fark ise takviyeli poşetlerde el geçme yerine takviye malzeme yerleştirilerek üretilmesidir. Bu nedenle adı takviyeli poşet olarak adlandırılmaktadır.

Takviyeli poşetlerin amacı daha hacimli ve ağır yüklerin taşınması için poşetlerdeki dayanıklılığın artırılmasıdır. Takviyeli poşetler körüklü veya körüksüz olarak talebe göre üretilmektedir. 20*30 cm, 60*70 arasında boyutlarda üretilmektedir. Çift tarafına iki farklı baskı uygulanabilmektedir. Sizlerde baskılı poşet firması olarak BASKILI POŞETCİMİ seçin rahat edin.