Markanıza özel poşet bastırmak oldukça yararlı bir reklamdır. İnsanların üstünde baskınız olan ismi veya logoyu görmesi hatırlanabilirliğinizi oldukça yükseltmektedir. Sürekli olarak markanızı görmeleri ve okumaları yaptığınız işle ilgili bir durum söz konusu olduğun da ilk olarak size gelmelerini sağlayacaktır. Markanız için baskılı poşet yaptırmak sizi bir üst seviyeye taşıyacaktır.

Poşet Tercihi

Öncelikle ne tür poşet yaptırmak istediğinizi karar veriniz. Firmanız veya ürettiğiniz ürüne göre bir poşet seçimi yapmak markanız için oldukça önemlidir. Ürettiğiniz ürünün maddi değerinin yüksek veya düşük fiyatlı olmasına göre de poşet çeşidini seçebilirsiniz.

Baskı

Poşetinizi seçtikten sonra yapmanız gereken ne tür bir poşet baskısı istediğiniz. Markanızın adı veya bir amblemi varsa onun baskısının yapılıp yapılmayacağına karar vermelisiniz. Yaptıracağınız poşetlerin üstüne isim veya adres yazdırmak sizi daha tanınabilir yapar. Bir internet sayfanız veya akıllı telefon uygulamanız varsa yaptıracağınız poşetler sizin iyi bir şekilde reklamınızı yapmış olurlar.

Poşet Ebadı

Farklı ürünler mi yoksa tek tip ürünler mi sattığınıza bağlı olarak değişkenlik gösteren poşet ebatları tercih etmelisiniz. Küçük, orta, büyük gibi tercihlerden size en uygun olanları tercih edin.

Reklam

Kullanacağınız poşetler markanız için oldukça değerli reklamlar yapacaktır. Mağazanızdan çıkan bir poşet varacağı yere kadar sokaklarda gezer toplu taşımalar kullanır birçok insanla etkileşim kurar. Poşetinizin kalitesine göre değişen ömrüyle birlikte yaptıracağınız poşetler şehir bile değiştirebilir. Birçok reklam türünden daha iyi reklamınızı yapmanızı sağlar.