Güzide şehrimiz İSTANBUL da ev, tekstil, Avm, Marketler, Bakkallar, eczaneler, Kırtasiye ve daha adını sayamayacağımız bir çok sektörü grubu BASKILI POŞET, BASKILI ÇANTA, BASKILI BANT, BASKLI ÇÖP POŞETİ ürünleri imal etmekteyiz.
 
2007 yılından buyana Oruç Reis Mah. Giyimkent Sitesi 10. Sk. No:54 / A Esenler / İSTANBUL da hemşerilerimizin baskılı poşete dair birçok ihtiyacını karşılamaktayız.

Günün şartlarına göre mağaza poşeti, baskılı poşet, kargo poşeti, çöp poşeti vb. ürünlerin imalatını yaparak başladığımız bu yolda yenilikçi teknoloji ile yeni kanunlar doğrultusunda müşterilerimizin memnuniyeti için kâğıt poşet, baskılı kağıt çanta, baskılı bez çanta, baskılı tela çanta vb. ürünlerin imalatını yapmaya başladık.

İstanbul baskılı poşetcim firması olarak baskı makinelerimizin ve teknolojimizin gelişimini sağlayarak dokuma etiketi, karton etiket, yaka kartı, karton çanta, baskılı karton çanta vb. ürünleri de portföyümüze kattık geldiğimiz son noktada plastik ambalaj, kağıt ambalaj, bez ambalaj ve paketleme ürünleri sektöründe faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini ve yüksek kaliteli malzeme sunumunu ilke olarak benimsemiş, tecrübeli kadrosu ile hızlı kaliteli ürün imaleden sektörlerinde söz sahibi olmayı hedeflemiş bir İstanbul firmasıyız.

İstanbulda bir çok Ünlü markalar, özellikle gıda, moda, güzellik, sağlık ve yaşam tarzı firmaları İstanbul Baskılı Poşetcim firmasını tercih etmiştir.