Ülkemizde kendi işini yapan, ticaretle uğraşan, market ya da giyim üzerine işletme kuran birçok insan bulunmaktadır. Poşetlerinde kendi baskısı olan işletmeler müşteri için her zaman daha güvenilir bir konuma gelmektedirler. Seçilen poşetin dayanıklılığı özellikle gıda sektöründe çok daha önem arz etmektedir. Çabuk yırtılan poşetler her zaman müşteriyi sinirlendiren ve işletme sahibinin de en az iki poşet kullanmasını gerektiren bir durumdur. Bu yüzden baskılı poşet seçinizde sizin her zaman arkanızdayız.

Kendi Logonu Seç

İşlemin başında kişinin kendi ismini veya logosunu seçmesiyle başlamaktadır. Şirketimiz sizlere uygun fiyat, yüksek kalite ve yenilikçi üretim, düşük adette üretim, hızlı üretim politikasıyla hedeflerine emin adımlarla ilerlemekte ve hizmet vermektedir. Seçtiğiniz logo istediğiniz tip poşete basılıp hızlı ve güvenli bir şekilde gönderimi yapılmaktadır.

Hangi Tip Poşet Sana Uygun?

Şirketimiz tek bir tip poşet üzerinden üretim yapmamaktadır. Baskılı mağaza poşeti, baskılı market poşeti, baskılı kargo poşeti ve koparmalı elbise poşeti olmak üzere dört tip poşet üretilmektedir. Yaptığınız işin alanına göre seçip bizlere logonuzu ve istediğiniz rengi detaylı anlatımınızla birlikte göndermeniz yeterlidir.

Poşetin Sadece Mağaza Sahipleri mi Almalı?

Poşetin Türkiye içinde de paralı olduğu bir döneme girmiş bulunmaktayız. Kendi poşetinizi kendiniz yaptırıp bizlerden arzu ettiğiniz şekilde sipariş verdiğiniz anda hem uygun bir şekilde poşet ihtiyacınızı karşılamış olursunuz. Poşetin sağlamlığını güvence ettiğimiz firmamızla birlikte kendinize özel logonuzla ürünlerimize sahip olabilirsiniz. Liva Group güvencesiyle baskılı poşet fiyatı sadece 14 TL’dir.