Baskılı Poşetcim olarak Perfore, koparmalı elbise poşeti, kuru temizleme poşeti, baskılı perforeli naylon isimlerle anılan hizmet grubunun siz müşterilerimize en iyisini sunmak adına çalışmaktayız. Ürünlerimiz orijinal kendinden (omuz kesim) koparmalı perforeli elbise poşeti 1. Kalite hammaddeden üretilmiş olup, (anti-statik) elektriği alınmıştır.  

Tüm poşet ürünlerinde olduğu gibi Koparmalı Elbise Poşeti içinde alım yaparken toptan üretim yaptırmak son derece ekonomik bir çözümdür. Az sayıda adetli alımlarda baskı yapılması neredeyse mümkün değildir ve maliyetleri yükseltmektedir.

Ancak üretiminde kilosu ve tonajı yüksek alımlarda sizlere özel baskı olanağı bulunmaktadır. Baskılı Poşet için son derece kaliteli bir hizmet alt yapısına sahip olan Baskılı Poşetcim kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları ile öne çıkmaktadır. Ülkemizle birlikte dünyada da son yıllarda elbise poşetleri sıkça kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Kuru temizleme firmaları ve tekstil firmaları tarafından en yoğun şekilde tercih edilen bu poşet türleri için firmamız deneyimli ekipleri ve firma kalitesi ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Uzman ekibimiz Koparmalı Elbise Poşeti gereksinimlerinize, kurallarınıza, tonunuza ve markanıza göre uyarlayacak, böylece yeni tasarımınızdan% 100 memnun kalacaksınız. Özelleştirilmiş Elbise Poşeti durumunda, gelecek için stoklamak ve satın almak mantıklıdır.

Markanızı müşterilerinize tanıtmanıza, markanızın akıllarında kalmasını sağlamak için ve ayrıca günümüz gerçekliliğinin bir parçası olan PANDEMİ sürecinde hijyen önemlidir ve artık koruma poşet ve kılıf bir zorunluluktur.

Bu nedenle, gerek müşterilerin sağlığını koruma ve hijyeni konusunda, marka bilinirliğini artırmak noktasında koparmalı elbise poşeti elzem hale gelmiştir.