Genelde dik duran Zemin Baskılı Poşet ve torbalar yani, perakende raflarına yerleştirilecek ürünler için idealdir. Dik poşetler – ayaklı poşetler (fermuarlı) organik gıda ürünleri, kahve, çay, kozmetik ve evcil hayvan yemi, sağlıklı gıdalar, kuruyemişler, çay, baharatlar ve otlar, kurabiyeler, çeşitli bisküviler ve Granola (yulaf, fındık, bal veya kahverengi şeker gibi diğer tatlandırıcılardan ve bazen gevrek, kızartılmış ve altın kahverengi olana kadar pişirilen, kabarık pirinçten oluşan bir kahvaltı ve atıştırmalık gıda grupları) gibi çeşitli ürünleri paketlemek için kullanılır.

Bunun dışında Giyim mağazası, Ayakkabı mağazası, Kitap Kırtasiye vb. sektörlerde Zemin Baskılı Poşetler kullanılmaktadır. Ayrıca Zemin Baskılı Poşetler satış oranınızı artırmak için ürününüzü pazarlamanıza yardımcı olan iyi bir imajı yansıtır.

Zemin Baskılı ve dik duran poşetlerin avantajları, müşterilerin ürünü daha iyi görmesini sağlamak için raflarda bulunmaları, müşterileri çekecek ve ürünün üzerinde düzgün görülemeyen normal plastik ambalajlara kıyasla ürünün satış şansını artırmasıdır.  

Daha iyi satış için ürünlerinizi düz bir çizgi halinde paketlemenizi tavsiye ederiz. Zemin Baskılı Poşetler, gerek normal kullanım ve gerekse tüketicinin poşeti hızlı ve kolay bir şekilde açıp kapatmasını sağlayan, kullanımı kolay fermuarlı olarak mevcuttur, böylece poşetleri saklamak için bir konteynere ihtiyaç duymaz. Bu özellik, ürünün daha hızlı satılması için avantaj sağlar.

Ürünlerinizin markasına uygun renklerin olmasını sağlamak için farklı boyutlarda ve renklerde Zemin Baskılı Poşet imalatımız vardır. Zemin Baskılı Poşetlerimiz yüksek kalitededir ve piyasadaki en iyi Zemin Baskılı Poşet türleri arasındadır.