Baskılı Ele Geçmeli Hışır Poşet kullanım alanları özellikle Hediyelik ürün satan firmalarda, Giyim mağazalarında, Ayakkabı mağazalarında, Gsm ve iletişim mağazalarında, Kitap ve kırtasiye gibi ürün satışı yapan firmalar için idealdir.

Eğer Talep edilirse körüklü veya körüksüz olarak imal edilmektedir. İsteğe göre  20×30 cm. ile 60×70 cm. ebatlarında tercihlerinde istenilen ölçüde, istenilen renk çeşidine, her iki tarafına yani çift taraf baskılı olarak üretilmektedir.

Baskılı Hışır Atlet Poşet Kullanım Alanları
 

Baskılı Hışır poşetin özellikle kullanım alanları Avmler, Marketler, Manavlar, Kasaplar,  Fırınlar, Pastaneler, Kebapçılar, Lokantalar, Elektronik ekipman satışı yapan firmalar, Seyyar satıcılar, Hırdavatçılar vb. Tüm sektörler için idealdir.  

Gıda Sektöründe Baskılı Hışır Poşet ve Torbalar

Gıda üreticileri ve paketleme şirketleri tarafından kullanılan; Un, Bakliyat (mercimek, nohut, pirinç vs.), Tuz, Şeker vb. firmalar için idealdir. Talebe göre körüklü veya körüksüz üretilmektedir.14×20 cm. ebadı ile 60×70 cm. ebatlarında tercihlerinde istenilen ölçüde, istenilen renk çeşidine, her iki tarafına yani çift taraf baskılı olarak üretilmektedir.

Baskılı Hışır Takviyeli Yumuşak Saplı Poşetler

Takviyeli Yumuşak Saplı Poşetler yani ele geçme tipi poşetlerin daha ağır taşıma kapasitesine kavuşmaları amacıyla tutma yerlerine takviye malzeme yapıştırılan poşetlerdir ve Baskılı Takviyeli Poşet olarak adlandırılır.

Poşetin üzerine aynı malzemeden 2×4 ve 3×4 cm. genişliğinde sap ilavesi yapılarak üretilen poşetlerdir ve ayrıca Baskılı Yumuşak Saplı Poşet olarak da adlandırılır. Her iki tip poşette istendiği takdirde alttan körüklü olarak yapılabilmektedir. 30×40 cm. ebadı ile 60×70 cm. ebatlarında tercihlerinde istenilen ölçüde, istenilen renk çeşidine, her iki tarafına yani çift taraf baskılı olarak üretilmektedir.