Müşterilerinize satın aldıkları ürünleri bu 1/10 boyutunda. 55 mil renkli baskısız kabartmalı plastik tişört çantasında paketleyerek taşımaları için uygun bir yol sağlayın! Yüksek yoğunluklu polietilenden üretilen Baskısız Renkli Poşet, kullanım sırasında yıpranmaya ve yırtılmalara karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Hızlı servis için poşetleri açmayı kolaylaştıran kabartmalı bir yüzeye sahiptir ve basit torbalama ve taşıma sağlayan çift tutamağa sahiptir.

14 mikron kalınlığındaki bu 1/10 boyutlu Baskısız Renkli Poşet parlak, pembe bir renge sahiptir ve baskısız olarak gelir, bu da onu gıda ve diğer perakende ürünlerle kullanım için yeterince çok yönlü hale getirir.

Ayrıca, geleneksel kâğıt torbalara kıyasla Baskısız Renkli Poşet hafif, plastik yapısı, hatlarınızın istikrarlı bir şekilde hareket etmesini sağlayacak hızlı ve verimli servis için öğeleri açıp paketlemeyi kolaylaştıracaktır.

Kullanışlı, dayanıklı ve uygun maliyetli olan Baskısız Renkli Poşet torba, bakkallar ve marketler, fırınlar, kafeler ve restoranlar için mükemmel bir paketleme çözümüdür.