Rulo Üzeri Baskılı Kuru Temizleme Poşeti, gardırobunuzdaki her şeyi toz ve kirden korumak ve kırışıklıkları önlemek için mükemmeldir. Baskılı Kuru Temizleme Poşeti aynı zamanda bir gelinin gelinliğini korurken ve neredeyse giydiği günkü kadar güzel tutmaya yardımcı olabilir.

Resmi kıyafet, tam boy palto, gece elbisesi, kokteyl partisi kıyafeti, gömlek ve takım elbise gibi her şey. Özel Baskılı Kuru Temizleme Poşeti veya Rulo Üzeri Kuru Temizleme Elbise Torbaları çeşitli genişlik ve uzunluklarda yapılabilmektedir.
 
Bu Baskılı Kuru Temizleme Poşetleri, giysilerin kolay takılıp çıkarılmaları için toz ve kirden korunmasına yardımcı olarak yüksek hacimli paketleme işlemleri için idealdir. Kılıf tipi poşetler bir ucu açık, diğer ucu kapalı şekildedir.

Baskılı Kuru Temizleme Poşetlerinin özel baskılı olmasıyla, özel boyut hizmetleri her zaman mevcuttur. Hemen hemen her torbayı geleneksel rulolar halinde sunuyoruz. Şeffaf Polietilen Basklı Kuru Temizleme Poşetlerini askı delikli, eğimli omuzlardan yapılmıştır ve kolay dağıtım için rulo şeklinde mevcuttur.

Buna ek olarak, rulo halindeki Özel Poli Baskılı Kuru Temizleme Poşetlerine özel bir baskı veya logo bile koyabiliriz.