Firmanızla ilgi istediğiniz çeşitte baskılı poşet siparişleri verebilirsiniz. Verdiğiniz sipariş doğrultusun da istediğiniz poşetler belirli işlemlerden geçerek sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Poşet

Birçok çeşidi bulanan poşet türlerinden hangisinin firmanıza uygun olduğunu seçerek bize bildiriyorsunuz. Poşet türleri her konu da farklılık göstermektedir bu nedenle kalitesiyle ilgili de bir karar vermeli ve firmamıza bildirmelisiniz. İstediğiniz poşetlerin boyutlarına da bu aşamadan karar vermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz karara göre boyutlar ayarlanmaktadır. Seçtiğiniz modelde ki ve boyutlarda ki poşetleri makinamız da elde ediyor ve baskı işlemine gönderiyoruz

Baskı

İstediğiniz baskıyı ve istediğiniz ek bilgileri bize iletiyorsunuz. Yaptıracağınız poşetin üstün de istediğiniz başka tür şeyler varsa renkli olması gibi veya bazı şekiller olması gibi bu isteklerinizi de iletiyorsunuz. İlettiğiniz bilgileri daha önceden hazırlanmış olan poşetlere baskı makinası ile tek veya sizin istediğinize bağlı çift taraflı olarak basıyor. Basılan poşetler basım yerinden kesim yerine geçiyor.

Poşet Boyutu

Sizin tercihinize bağlı olarak hazırlanan poşetler bu bölümde istediğiniz ölçüler de (küçük, orta, büyük) kesiliyorlar. Kesimi tamamlanan poşetler belirli gruplara ayrılarak adet veya kilogram halinde paketleniyorlar. Kesilen poşetler en kısa süre için de sizin hizmetinize sunuluyor.

Baskılı poşetler firmalarınız, dükkanlarınız ve mağazalarınız için oldukça etkili reklam yöntemidir. Bu nedenle baskılı poşetlerinizi müşterilerinizin hizmetine sunmak size oldukça yarar sağlayacaktır. Baskılı poşet en ucuz ve en etkili reklam yöntemidir.